Authorized wholesaler - Swarovski Elements

SWAROVSKI® ELEMENTS


Naše společnost AKTUAL, s.r.o., je již od roku 2000 autorizovaným velkoobchodním partnerem světové jedničky v oblasti broušeného křišťálu, rakouské společnosti SWAROVSKI... Tyto čistě informativní stránky jsou určené nejen pro naše stávající či budoucí obchodní partnery, ale i pro všechny zájemce, milovníky a fanoušky kouzelného křišťálového světa SWAROVSKI. Na internetu je mnoho stránek se Swarovski tematikou, mnohé z nich však poskytují nesprávné, mylné či dokonce zavádějící informace – na našich stránkách máte 100% jistotu, že všechny zde publikované informace jsou relevantní, pocházející přímo od společnosti SWAROVSKI AG a jí samotnou jsou také autorizované. V kategorii KATALOG je kompletní přehled o výrobním sortimentu, dostupných velikostech a barvách. V kategorii INOVACE jsou ke stažení poslední novinky Swarovski komponentů na nadcházející sezónní období. V kategorii TRENDY jsou okouzlující inspirace pro Vaše další kreativní nápady. V sekci BAREVNICE máte k dispozici a ke stažení barevnice pro všechny artikly SWAROVSKI ELEMENTS a také převodní tabulku velikostí pp / ss / mm. V sekci APLIKACE je kompletní aplikační manuál pro všechny typy Swarovski komponentů (zatím jen v angličtině) – pokud budete potřebovat, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poradíme.

Nabízíme kompletní výrobní program SWAROVSKI ELEMENTS, mezi stěžejní artikly patří především tyto kategorie:

Swarovski Elementsround STONES - šatony
Tyto volné křišťálové kameny mají širokou škálu různých výbrusů, jako např. XILION Chaton – absolutně nejbrilantnějšího výbrusu na trhu. Většina šatonů má na zadní straně hrot, který ulehčuje aplikaci šatonů do kovových kotlíků, předvrtaných otvorů či dutin kovových výlisků. V této kategorii najdete tyto Swarovski komponenty: Šatony různých výbrusů a Rivoli (rivolky, obšívací kameny).

Swarovski Elementsflat backs NO HOTFIX - šatonové růže (nalepovací)
Šatonové růže (nenažehlovací) jsou volné křišťálové kameny s platinovým pokovem na zadní straně pro extra brilantní lesk a současně pro ochranu kamene. Šatonové růže jsou lehce aplikovatelné na různé podkladové materiály s použitím standardních jedno nebo dvou složkových lepidel. V nabídce je celá paleta barev, tvarů a výbrusů. Nejvýznamnějším artiklem v této skupině jsou XILION šatonové růže art.č. 2058 (XILION Rose) s absolutně nejbrilantnějším výbrusem na trhu. V této kategorii najdete tyto Swarovski komponenty: nalepovací kameny, XILIONové šatonové růže, Chessboardy, další čtvercové a obdélníkové kameny různých výbrusů, kulaté kameny, polokoule, čtverce, kosočtverce, trojúhelníky, lichoběžníky, navety, lístky.

Swarovski Elements flat backs HOTFIX - šatonové růže nažehlovací
Šatonové růže NAŽEHLOVACÍ jsou volné křišťálové kameny s plochou zadní stranou, která byla předem potažena speciálním lepidlem citlivým na teplo. Tyto nažehlovací šatonové růže lze jednoduše teplem (žehličkou, lisem) aplikovat na řadu textilních materiálů a výrobků, a vytvořit tak velmi odolný a dlouhotrvající křišťálový efekt. V nabídce je celá paleta barev, tvarů a výbrusů. Nejvýznamnějším artiklem v této skupině jsou XILION šatonové růže art.č. 2058 (XILION Rose HOTFIX) s absolutně nejbrilantnějším výbrusem na trhu. V této kategorii najdete tyto Swarovski komponenty: XILIONové šatonové růže, Chessboardy, další čtvercové a obdélníkové kameny různých výbrusů, kulaté kameny, čtverce, kosočtverce, trojúhelníky, lichoběžníky, navety, lístky.

Swarovski ElementsSEW-ON stones - našívací kameny
Našívací kameny jsou volné komponenty, které mohou být aplikované ručně nebo strojově na všechny typy látek a textilních doplňků. Našívací kameny jsou nabízeny s jednou, dvěma nebo třemi dírkami a jsou určeny pro nejrůznější dekorativní použití, jemné výšivky apod. V této kategorii najdete tyto Swarovski komponenty: nejrůznější našívací kameny nejrůznějších tvarů, s 1, 2 nebo 3 dírkami, tyto kameny jsou velmi oblíbené v tanečním sportu.

Swarovski Elementsfancy STONES - tvarové kameny
Tvarové kameny jsou nabízeny v mnoha tvarech, od klasických výbrusů inspirovaných drahokamy až po progresivní modní a trendní výbrusy. Nabízejí se v obrovském sortimentu různých velikostí, barev a efektů, s vybroušenou zadní stranou ale i s plochou zadní stranou pro nejširší použití. Tvarové kameny se vsazují či lepí do kovových kotlíků, přesně vysoustružených otvorů či dutin kovových výlisků. Přesný výbrus jejich faset zajišťuje brilantní lesk a dává designovým výtvorům jedinečnou jiskru. V této kategorii najdete tyto Swarovski komponenty: Cosmic Oval, Cosmic Ring, Cosmic Square Ring, Cosmic Square, Cosmic Triangle, Organic Cosmic Triangle, Long Classical Oval, Navety, Xilion Navette, Hrušky, Mini Hrušky, Princess a Classical Square, Čtverce, Obdélníky, Bagety, Chessboard, Triangl, Kytičky, Hvězdičky, Galactic, Calypso, Divine Rock, Wing, Srdíčka, Kostky, Pyramidy, Polokoule.

Swarovski Elementsbeads - korálky
Křišťálové korálky jsou velmi populární a snadno použitelné. Jsou k dispozici v nejnovějších módních barvách, efektech a výbrusech. Používají se v mnoha technikách (korálkování, šití, zdobení, drátkování apod.), dokonale se skloubí s ostatními materiály. V nabídce jsou jako volné komponenty v mnoha barvách, efektech a výbrusech. Nejvýznamnějším artiklem v této skupině jsou XILION korálky art.č. 5328 (XILION Beads) s absolutně nejbrilantnějším výbrusem na trhu. V této kategorii najdete tyto Swarovski komponenty: klasické korálky s XILIONovým výbrusem (sluníčka), Kuličky, Chessboardové kuličky, Helix, Briolette, Modular, Čtvercové, Keystone, Polygon, Galactic, Wing, Kostky, Twist, Cubist, Hvězdičky, Ryby, Srdíčka, Kytičky, Motýlky.

Swarovski ElementsCRYSTALpearls - voskované skleněné perly
Voskované skleněné perly jsou dokonalou replikou pravých perel. Jsou vyrobeny z unikátního skleněného jádra pokryté vrstvou inovační perleti a mají absolutně dokonalou hedvábnou povrchovou úpravu. V nabídce je mnoho různých tvarů, velikostí a barev. Voskované skleněné perly jsou dodávány volně nebo navlečené na šňůrce. Pro celou řadu různých aplikací jsou k dispozici různé průměry otvorů. Skleněné perly art.č. 5811 se dokonale hodí pro aplikace, které vyžadují větší průměr otvoru. V této kategorii najdete tyto Swarovski komponenty: klasické perly provrtané i polovrtané, kulaté, oválné, hruškové, tvarované, barokní.

Swarovski Elementspendants - přívěsky
Přívěsky mají nadčasovou eleganci a jsou k dispozici v široké paletě klasických i avantgardních výbrusů a tvarů, v mnoha barvách i efektech. Nabízejí celou řadu nejrůznějšího využití a designového uplatnění, k výrobě šperků, v textilním průmyslu či interiérovém designu. V této kategorii najdete tyto Swarovski komponenty: Avant-Garde, Baroko, Cosmic, Cubist, De-Art, Galactic, Pear - hruška, Drop - kapka, Cross - kříž, Flower - kytička, Leaf - list, Moon - měsíc, Star Fish - mořská hvězda, Butterfly - motýl, Shell - mušle, Navette, Octagon, Rivoli, Fish - ryba, Snowflake - sněhová vločka, Heart - srdce, Heart Crazy 4 you - srdce, Heart Devoted 2 you - srdce, Wild Heart - divoké srdce, Heart Miss you - srdce, Twist, Coral, Ginko, Zinnia, Lily, Dragonfly, Lotus, Orchid a další.